• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
3اردیبهشت

دریافت استاندارد های هات تپ

چهارشنبه 27 آبان 1394  |  3268 بازدید


خدمات خطوط لوله شرکت پیشگام صنعت ابزار از جمله هات تپ و استاپل جزو سرویس‌های ویژه‌ی خطوط لوله بوده و رعایت فاکتورهای فنی و ایمنی و بهداشت صنعتی از الزامات آن محسوب می‌شود. از این‌‌رو در فازهای امکان‌سنجی و طراحی، تیم مهندسی عملیات باید کاملاً مطابق با استانداردهای رایج بین‌المللی خطوط لوله عمل کنند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با لحاظ این مهم، عملیات های انشعاب گرم هات تپ و انسداد لوله‌‌ی خود را تا به امروز بدون بروز کوچک‌ترین ایراد به انجام رسانده است و ضمانت می‌دهد که در صورت رعایت الزامات استانداردهای مذکور، کار بدون وقفه و ایراد و با رضایت کامل کارفرما ارائه خواهد شد.

معتبرترین مؤسسات بین‌المللی تدوین کننده‌ی استانداردهای خطوط لوله دو سازمان ASME و API  می‌باشند. انجمن مهندسان مکانیک آمریکا (American Society of Mechanical Engineers) با نام اختصاری ASME یک مؤسسه با سابقه‌ی آمریکایی و جزو اولین تدوین‌کنندگان استاندارد در زمینه‌ی مهندسی مکانیک است. اکنون این سازمان بیش از 600 استاندارد معتبر در زمینه‌های مرتبط مکانیک اعم از جامدات و سیالات و ساخت ارائه داده است.

انجمن مواد نفتی آمریکا (American Petrolum Institute) با نام اختصاری API نیز دیگر سازمان بین‌المللی و تدوین کننده‌ی استاندارد در زمینه‌ی صنایع نفت و گاز می‌باشد. این شرکت بیش از 75 سال است که در زمینه‌ی تدوین استانداردهای نفت و گاز فعالیت می‌کند.

اصلی‌ترین معیارهای طراحی و ساخت ابزارها و اتصالات، و انجام عملیات های هات تپ و استاپل استانداردهای مدون منتشر شده از طرف دو سازمان فوق می‌باشند. در زیر استانداردهای مرتبط با خدمات خطوط لوله شرکت پیشگام صنعت ابزار، خصوصاً هات تپ و استاپل، صادر شده از دو سازمان فوق جهت اطلاع کاربران ارائه می‌شود. بمنظور دسترسی به استانداردها هر گزینه را کلیک نمایید.

-      API 570

-      API 1104

-      API 2201

-      ASME 31.1

-      ASME 31.3

-      ASME 31.8

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14