• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
2خرداد

واردات نفت کره جنوبی از ایران 130 درصد افزایش یافت

چهارشنبه 26 خرداد 1395  |  2472 بازدید


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، کره جنوبی که در دوران تحریم از معدود خریداران نفت خام ایران بود، پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و لغو تحریم ها، میزان واردات نفت از ایران را افزایش داده است.
بر این اساس، خبرگزاری رویترز از سئول گزارش داد، اطلاعات گمرکی کره جنوبی نشان می دهد این کشور در پنجمین ماه سال جاری میلادی، در مجموع یک میلیون و 258 هزار و 714 تن (معادل ٢٩٧ هزار و 625بشکه در روز) نفت از ایران خرید در حالی که این رقم در ماه مه سال 2015 فقط 541 هزار و 510 تن بود.
مجموع واردات نفت خام کره جنوبی از ایران در پنج ماه نخست سال جاری میلادی، پنج میلیون و ٧٨ هزار و 768 تن بود در حالی که در دوره مشابه سال گذشته، این رقم دو میلیون و 459 هزار و 566 تن بود.
براساس این گزارش، کره جنوبی در مجموع در ماه گذشته میلادی ١٢ میلیون و 430 هزار تن نفت خام وارد کرده است که چهار درصد نسبت به سال گذشته کمتر بود.
به گزارش ایرنا، میزان صادرات نفت خام ایران در دوران تحریم به یک میلیون بشکه در روز محدود شده بود که در خردادماه امسال به بیش از دو میلیون بشکه افزایش یافته است.
چین، هند، ژاپن، کره جنوبی و ترکیه تنها خریداران نفت خام ایران در دوران تحریم بودند، اما اکنون کشورهای اروپایی نیز به جمع خریداران نفت ایران افزوده شده اند.
از شل (انگلیس-هلند)، توتال (فرانسه)، سپسا (اسپانیا)، هلنیک (یونان)و همچنین شماری از شرکت های ایتالیایی به عنوان خریداران اروپایی نفت ایران نام برده می شود که پس از رفع تحریم ها اقدام به خرید نفت از ایران کرده اند.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14