• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
2خرداد

انتشار کتاب Advances in FSW اثر دکتر پرویز اسدی

یکشنبه 3 خرداد 1394  |  4728 بازدید


کتاب Advances in Friction- stir Welding and Processing تألیف دکتر پرویز اسدی، مدیر فنی شرکت پیشگام صنعت ابزار در 800 صفحه و توسط انتشارات Elsevier به چاپ رسید. این کتاب که به عنوان اثر برگزیده سال در بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشگاهی انتخاب شد، اکنون یکی از منابع جامع در زمینه جوشکاری و فرآوری اغتشاشی اصطکاکی محسوب می‌شود.

فصل‌های 15 گانه این اثر به ترتیب عبارت اند از:

1-  مقدمه کلی

2-  انتقال حرارت و جریان ماده در جوشکاری اغتشاشی اصطکاکی

3-  تحول ریزساختاری

4-  خواص مکانیکی

5-  طراحی ابزار و جوش

6-  جوشکاری مواد غیر همجنس

7-  خواص خوردگی در مواد جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی شده

8-  جنبه های تریبولوژیکی در جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی

9-  آلیاژ سازی مکانیکی توسط فراوری اغتشاشی اصطکاکی

10-  جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی به عنوان روشی برای تعمیر

11-   نیرو و گشتاور در جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی

12-  شبیه‌سازی جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی

13-  شبکه هوش مصنوعی و بهینه سازی

14- جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی مواد پلیمری

15-  کاربرد جوشکاری و فراوری اغتشاشی اصطکاکی در صنعت

 

مدیریت و پرسنل شرکت پیشگام صنعت ابزار این موفقیت بزرگ علمی را به همکار گرامی، جناب دکتر اسدی تبریک گفته و تمامی فعالان در صنایع مرتبط را به مطالعه این اثر تشویق می نمایند. 

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14