• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
2خرداد

روزانه ٥٣٧ میلیون مترمکعب به تولید گاز غنی اضافه می شود

یکشنبه 30 خرداد 1395  |  2665 بازدید


 • به گزارش خبرنگار شانا، همسو با سیاستهای دولت یازدهم مبنی بر برداشت هرچه سریعتر از میدان گازی پارس جنوبی و کاهش فاصله ایران با قطر در برداشت از این میدان مشترک، طرح توسعه جامع و یکپارچه فازهای باقیمانده پارس جنوبی در چارچوب بند ق تبصره ٢ قانون بودجه سال ١٣٩٣ کل کشور به تصویب شورای اقتصاد رسید.

  طرح توسعه جامع و یکپارچه فازهای باقیمانده پارس جنوبی ( فازهای ١١ تا ٢٤) با ظرفیت تولید روزانه ٥٣٧,٧ میلیون مترمکعب گاز غنی، ٤٢٥ میلیون مترمکعب گاز شیرین و ٧١٠ هزار بشکه میعانات گازی اجرا می شود. 

  همچنین تولید سالانه ٦,٥ میلیون تن اتان، ٦.٧ میلیون تن گاز مایع، احداث خط لوله سراسری ٩ و ٦ گاز برای انتقال روزانه ١١٠ میلیون مترمکعب گاز از عسلویه به مبادی مصرف در چارچوب بند ق تبصره ٢ قانون بودجه از دیگر اهداف اجرای طرح توسعه جامع و یکپارچه فازهای باقیمانده پارس جنوبی است. 

  همچنین معاونت برنامه ریزی وزارت نفت در گزارشی که به تبیین عملکرد وزارت نفت در حوزه‌های مختلف پرداخته، وضع توسعه فازهای پارس جنوبی را در دولت یازدهم تشریح کرده است. 

  براساس این گزارش، از ابتدای روی کارآمدن دولت یازدهم، فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و بخشی از فازهای ١٧ و ١٨ در مدار بهره برداری قرار گرفته است. براین اساس فازهای ١٢، ١٦-١٥ و ١٨-١٧ در دولت یازدهم به ترتیب ٩,٤، ٧.٣ و ١٥.٦ درصد پیشرفت داشته اند که فازهای ١٢ و ١٦-١٥ طی سه سال اخیر با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح شده است. ضمن این که بهمن ماه ١٣٩٤ پالایشگاه فازهای ١٨-١٧ نیز به بهره بردار تحویل شده است.

  همچنین فازهای ١٣، ١٤، ١٩، ٢١-٢٠ و ٢٢ تا ٢٤ در ابتدای شهریورماه ١٣٩٢ ( استقرار دولت یازدهم ) به ترتیب از پیشرفتهای ٦٣,٨، ٥٠.٦، ٦٥.٣، ٥٠.٢ و ٦٣.٤ درصد برخوردار بوده اند که در انتهای اسفندماه سال ١٣٩٤ به ترتیب به پیشرفتهای ٧٥.٩، ٦١.٨، ٩٢، ٨٥.٧ و ٨٠.٢ درصد رسیده اند. 

  به گزارش شانا، براساس برنامه ریزی انجام شده و با راه اندازی کامل فاز ١٩ معادل ٢ فاز استاندارد، فازهای ٢٠ و ٢١ و بخشی از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی عقب ماندگی ایران از قطر در برداشت از میدان گازی پارس جنوبی جبران شده و با آنها برابر خواهیم بود. 


ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14