• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
26خرداد

تولید نفت از ۵ میدان مشترک با عراق آغاز می‌شود

یکشنبه 23 خرداد 1395  |  1664 بازدید


عبدالرضا حاجی حسین نژاد در گفتگو با مهر درباره طرح‌های جدید افزایش ظرفیت تولید نفت خام ایران در سال‌جاری، گفت: تا پایان سال جاری طرح‌های افزایش ظرفیت تولید  نفت از میادین مشترک آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، آذر، یادآوران و یاران شمالی که همگی با عراق مشترک بوده آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران با اعلام اینکه بر اساس برنامه زمان بندی امسال برای نخستین بار تولید نفت از میدان مشترک آذر آغاز خواهد شد، تصریح کرد: در شرایط فعلی مقداری از برنامه توسعه این میدان عقب هستیم اما تا نیمه دوم امسال تولید روزانه ۳۰ هزار بشکه نفت سبک از میدان آذر آغاز می‌شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همچنین سال ۱۳۹۶ طرح تولید ۶۰ هزار بشکه‌ای نفت از میدان آذر تکمیل و در مدار بهره برداری قرار می‌گیرد، اظهار داشت: تاکنون هفت حلقه چاه در این میدان مشترک حفاری شده که تا پایان ماه جاری سه تا چهار حلقه چاه دیگر تکمیل خواهد شد.

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت توسعه میدان آزادگان شمالی هم توضیح داد: هدف از توسعه فاز اول این میدان تولید روزانه ۷۵ هزار بشکه نفت خام بوده که تاکنون این افزایش تولید محقق و عملیاتی شده است.

این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: امسال تولید ۷۵ تا ۸۰ هزار بشکه‌ای نفت خام از میدان مشترک یادآوران عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

حسین نژاد با بیان اینکه هم اکنون آخرین مراحل آماده سازی خطوط لوله و تلمبه خانه اهواز در حال انجام است، تبیین کرد: پیش بینی می‌شود این تلمبه خانه تا شهریور ماه سال جاری به طور کامل آماده بهره‌برداری شود و زمینه افزایش تولید و انتقال نفت دو میدان یادآوران و آزادگان شمالی هم فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران همچنین در باره توسعه آزادگان جنوبی با اشاره به افزایش هفت هزار و ۵۰۰ بشکه‌ای تولید نفت از این میدان مشترک با عراق، گفت: در مجموع امسال با حفاری چاه‌های جدید و افزایشی ۶۰ هزار بشکه‌ای، تولید نفت از این میدان به ۱۱۰ هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

این مقام مسئول در پایان از افزایش تولید میدان نفتی یاران شمالی هم در سال‌جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح افزایش ۳۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت از این میدان در منطقه غرب کارون در سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.


ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14