• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
26خرداد

حضور 250 شرکت فنلاندی پای میز مذاکره با فعالان اقتصادی ایران

سه شنبه 11 خرداد 1395  |  1558 بازدید


 

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، در این دیدارها، فعالان اقتصادی ایران و فنلاند درباره گسترش همکاری ها در زمینه های صنعت، معدن، انرژی، گردشگری، امور بانکی و سرمایه گذاری، کشاورزی و غذا، آی.سی.تی(ICT-فناوری ارتباطات و اطلاعات) و سلامت مذاکره کردند.
در این دیدارها، 60 میز برای مذاکرات در نظر گرفته شد که هر کدام از اعضای هیات اقتصادی ایران در یک میز مستقر شده و فعالان اقتصادی فنلاند با توجه به برنامه ارائه شده، با همتایان خود گفت وگو کردند.
هیاتی سیاسی - اقتصادی کشورمان یکشنبه هفته جاری سفر دوره ای خود به چهار کشور اروپایی لهستان، فنلاند، سوئد و لتونی را آغاز کرد و در نخستین ایستگاه، به ورشو پایتخت لهستان رفت و شب گذشته نیز وارد هلسینکی شد.
فنلاند، کشوری با 338 هزار کیلومتر مربع مساحت و پنج میلیون نفر جمعیت، از کشورهای شمال اروپاست که از شمال با نروژ، از شرق با روسیه، از غرب با سوئد و از جنوب با استونی همسایه است.
فنلاند را کشور دریاچه و جنگل می دانند زیرا 10 درصد خاک آن را دریاچه پوشانده و 19 درصد آن را جنگل. این کشور سرزمینی کم ارتفاع است که به علت دریاچه های فراوان، کشور هزار دریاچه نیز نامیده می شود. فنلاند کشوری با آب و هوایی بسیار سرد است؛ تابستان آن درخشنده و زمستانش بسیار تاریک است. این کشور، تابستانی گرم و کوتاه و زمستانی سرد و بسیار طولانی دارد. شمال فنلاند در «لاپلند» به مدت دو ماه تمام در زمستان، خورشید طلوع نمی کند و مردم در تابستان نیز دو ماه غروب آن را نمی بینند.
اقتصاد فنلاند وابستگی فراوانی به صادرات دارد و بحران اقتصادی سایر کشورهای اروپایی تاثیر زیادی روی صادرات این کشور گذاشته است. فنلاند تنها کشور منطقه یورو است که بر اساس اعلام سه نهاد مطرح مالی در زمینه اعتبارسنجی، از وضع باثبات برخوردار است و بدهی های دولت آن تقریبا نصف بدهی های حوزه یورو است.
این کشور از نظر شاخص فساد اقتصادی، به همراه کشورهایی همچون دانمارک و نیوزیلند، سال های زیادی به عنوان کشوری نمونه معرفی شدند که کمترین فساد اقتصادی را داشته است. نرخ بیکاری در این کشور در سال 2015 میلادی 9.4 درصد بوده و نرخ تورم آن در همین سال به منفی دو دهم درصد رسیده است.
در سال 2015، تولید ناخالص داخلی فنلاند 224.7 میلیارد دلار بوده است که شامل 2.5 درصد در بخش کشاورزی، 26.9 درصد در بخش صنعت و 70.2 درصد در بخش خدمات می شود؛ صادرات این کشور در سال 2015 برابر 66.9 میلیارد دلار بوده که شامل ماشین آلات، تجهیزات الکترونیکی اپتیکال، تجهیزات حمل و نقل، مواد شیمیایی، آهن آلات، چوب، کاغذ و خمیر کاغذ است و به کشورهای آلمان، سوئد، روسیه، آمریکا، هلند، انگلیس و چین صادر شده است.
واردات این کشور نیز 58.05 میلیارد دلار شامل مواد غذایی، نفت و فرآورده های آن، مواد شیمیایی، تجهیزات حمل و نقل، آهن و فولاد، ماشین آلات، کامپیوتر، تولیدات صنعتی الکترونیک، منسوجات، الیاف پارچه و پشم و غلات بوده و از کشورهای سوئد، آلمان، روسیه، هلند و دانمارک وارد شده است.
محصولات عمده کشاورزی کشور فنلاند گندم، جو، سیب زمینی، چغندر قند، ماهی و لبنیات است و اقلام اصلی معدنی آن نیز چوب، آهن، مس، سرب، روی، کرومیت، نیکل، طلا، نقره و سنگ آهک است.
میزان صادرات ایران به کشور فنلاند در سال 2014 میلیادی 298 هزار دلار و واردات از این کشور 24 میلیون و 596 هزار دلار بوده است؛ صادرات عمده ایران شامل فرش و سایر کفپوش های نسجی، میوه های خوراکی، آجیل، پوست مرکبات، خربزه، مبل، شیشه و ظروف شیشه ای بوده و واردات اصلی ماشین آلات، راکتورهای هسته ای، دیگ های بخار، تجهیزات الکترونیکی، محصولات دارویی، کاغذ و مقوا، خمیر کاغذ و چوب بوده است.
هیات اقتصادی ایران در هلسینکی، علاوه بر حضور در جلسات دوجانبه، در نشست مشترک اقتصادی نیز شرکت می کنند. تاکنون 200 شرکت فنلاندی برای شرکت در این نشست ثبت نام کرده اند که این امر، توجه فعالان اقتصادی فنلاند به آینده روابط اقتصادی دو کشور را نشان می دهد.
براساس برنامه اعلام شده، در این نشست، رئیسان اتاق های بازرگانی ایران و فنلاند و همچنین وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی و همتای فنلاندی سخنرانی خواهند کرد و فرصت های جدید تجاری برای همکاری دو کشور تشریح خواهد شد.
در این نشست قرار است اقتصاد ایران و فرصت های دوران جدید نیز برای فعالان اقتصادی فنلاند معرفی شود. روابط بانکی با ایران در پساتحریم نیز از جمله موضوع هایی است که در این نشست اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
امشب، هیات سیاسی - اقتصادی ایران هلسینکی را ترک می کند تا در ایستگاه سوم سفر، عازم استکهلم پایتخت کشور سوئد شود.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14