• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
3اردیبهشت

در سال 1394؛ ایران 144 میلیون بشکه نفت از میدان های نفتی خلیج فارس تولید کرد

چهارشنبه 5 خرداد 1395  |  1687 بازدید


به گزارش ایرنا به نقل از وزارت نفت، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره گفت: پارسال، با تحقق ٩٧ درصدی برنامه تولید تکلیفی شرکت نفت فلات قاره برای تولید نفت در خلیج فارس، میزان تولید نفت از میدان های این منطقه به 144 میلیون بشکه رسید.
به گفته سعید حافظی، افزایش ضریب بازیافت میدان های شرکت نفت فلات قاره با بکارگیری روش های نو در زمینه ازدیاد برداشت و استفاده از فناوری های جدید تعمیر، تکمیل و تولید در دستور کار این شرکت قرار دارد.
حافظی در ادامه، محورهای تعامل بین المللی این شرکت را در دوران پسابرجام تشریح کرد و گفت: پس از تصویب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و رفع تحریم های نظام بانکی و ایجاد فضای امن اقتصادی و سرمایه‌گذاری، شرکت های معتبر خارجی در زمینه‌های فنی با شرکت نفت فلات قاره وارد مذاکره شدند.
وی با بیان این که در این میان می توان به شرکت هایی از فرانسه، هند، هلند، نروژ، استرالیا، سنگاپور و چین اشاره کرد و گفت: در این زمینه، ظرفیت بالای میدان های ایران بویژه میدان های شرکت نفت فلات قاره برای جذب سرمایه‌گذاری در حوزه فراساحلی که به فناوری های جدید نیاز دارد، بر اهمیت این مذاکرات افزوده است.
به گفته حافظی، شرکتهای خارجی ابراز تمایل کرده اند در بخش سرمایه‌گذاری، توسعه و ارائه خدمات فنی با این شرکت همکاری داشته باشند.
این مقام مسئول با بیان این که بخش های فنی شرکت نفت فلات قاره ایران از سالها پیش اقدام به بررسی و ارزیابی تنگناها و متعاقب آن، تدوین بسته‌های فنی و سرمایه‌گذاری کرده بودند، یادآور شد: مدیریت آینده‌نگر به شرکت نفت فلات قاره کمک می کند، محور مذاکرات بین المللی خود را با جزئیات بیشتری بررسی کند.
به گزارش ایرنا، حافظی، پارسال به ایرنا گفته بود: تولید میدان های نفتی فلات قاره کمتر از 500 هزار بشکه در روز است اما در نظر داریم در دوره زمانی سه سال میزان تولید را به روزانه 800 هزار بشکه افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه در گذشته، رکورد تولید روزانه 800 هزار بشکه نفت در میدان های نفتی فلات قاره ثبت شده است، افزوده بود: مشکل افت تولید در میدان های نفتی دریایی جدی است و باید با سرمایه گذاری پیوسته، مانع افت تولید آنها شد.
میدان های نفتی سروش، نوروز، رشادت، اسفندیار، ابوذر، دورود، الوند، سیوند و بهرگانسر از جمله میدان های نفتی فلات قاره در خلیج فارس هستند.

 

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14