• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
30تیر

امکان بارگیری محموله‌های صادراتی از مخازن افزایش یافت

سه شنبه 28 اردیبهشت 1395  |  1644 بازدید


 • اسماعیل حشم فیروز، در گفتگو با خبرنگار شانا با اعلام این که پیش از این محموله‌های صادراتی از سه مخزن مشهد، اصفهان و ساری بارگیری می‌شد، گفت: با تدابیر و شناخت گلوگاه‌های موجود پنج انبار جدید در شهرهای چابهار، قم، همدان، تبریز و کرمانشاه برای بارگیری تجهیز شدند.

  وی افزود: با توجه به افزایش صادرات فرآورده‌های نفتی در سال جدید نفکتشها و مخازن را برای بارگیری محموله‌های‌ صادراتی به فناوریهای روز تجهیز کردیم و تعداد مخازن قابل بارگیری را به هشت مخزن ارتقاء دادیم.

  حشم فیروز، با اشاره به این که کشورهای همسایه خواهان خرید بنزین از ایران هستند، اظهارکرد: با توجه به نیاز کشور و واردات بنزین، امکان صادرات برای ما وجو ندارد ؛ ولی با افزایش ظرفیت تولید بنزین و وارد مدار شدن تولیدات پالایشگاه خلیج‌فارس امیدواریم از سال آینده به جرگه صادرکنندگان بنزین بپیوندیم.

  وی اعلام کرد: کشورهای افغانستان، کردستان عراق، پاکستان و عراق خواهان خرید بنزین از ایران هستند که با مساعد شدن شرایط  مازاد مصرف بنزین داخل را به این کشورها صادر خواهیم کرد.

  مدیر صادرات و واردات شرکت ملی پخش فرآورده‌‌های نفتی ایران تاکید کرد: برای حفظ بازارهای صادراتی‌امان باید فرآورده‌ها را براساس نیاز بازار هدف و مشتری ارایه دهیم.

  وی، با اشاره به اینکه افغانستان،ارمنستان، پاکستان و تاجیکستان بازارهای هدف صادراتی فرآوردهای نفتی ایران هستند، اعلام کرد: برای افزایش بازارهای صادراتی باید زیرساختها را آماده و با شناخت گلوگاه‌های کار و رفع مشکلات، شاهد جهش خوبی در این زمینه باشیم.

  حشم فیروز درباره میزان صادرات فرآورده‌های نفتی گفت:سال ٩٤، صادرات نفت گاز به حدود ٢٧٠ هزار تن رسید که در مقایسه با سال ٩٣ رشدی سه هزار و ٢٧٥ درصد را تجربه کرد.

  وی، با بیان این که برآورد شرکت در بحث نفت گاز پارسال ٥٠٠ هزارتن بود که به دلیل نوسانهای شدید بازار رقم یادشده محقق نشد، گفت: البته این آمار نسبت به سال ٩٣ حدود سه هزار و ٢٧٥ درصد افزایش داشت که دلیل عمده رشد این بود که تا پیش از آن ما نه تنها صادرکننده نبودیم؛ بلکه این فرآورده را وارد می کردیم.

  حشم فیروز اعلام کرد: با توجه به این که از اوایل سال ٩٤ صادرات مازاد مصرف آغاز شد ما برآورد کرده بودیم که به ٥٠٠ هزارتن برسیم که متاسفانه به آن دست پیدا نکردیم، اما طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته بدون شک تا پایان سال ٩٥ رقم ٥٠٠ هزار تن محقق خواهد شد.

  مدیر صادرات و واردات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در بخش بانکرینگ نفت گاز در سال ٩٣ به عدد ١٢٤ هزار تن دست یافتیم که این رقم با بیش از ٩٤ درصد رشد به ٢٤٠ هزار و ٣٢٥ تن رسید.

  وی ادامه داد: بانکرینگ نفت کوره در سال ٩٣ سه میلیون و ٥١٢ هزار و ٢٤٠ تن بود که در سال ٩٤ با ٢٥ درصد رشد به چهار میلیون و ٤٠٠ هزار تن رسید.
  همچنین، در صادرات نفت سفید در سال ٩٣ به رقم ٥٠٠ تن رسیدیم که پارسال با دو هزار و ٦٠٠ درصد رشد به ١٣ هزار و ٥٠٠ تن دست یافتیم.

  وی بیان کرد: سوخت هواپیما با ١٥ هزار تن سال گذشته ٤٠٠ درصد رشد را نسبت به سال ٩٣ با عدد سه هزار تن تجربه کرد.

  حشم فیروز ادامه داد: در بخش صادرات گاز مایع هم ٤٠٠ درصد رشد داشتیم و از رقم ٣٠ هزار تن سال ٩٣ به ١٢٧ هزار تن در سال ٩٤ رسیدیم، صادرات گوگرد با ٢٠ درصد افت به ٦٩ هزار و ٥٠٠ هزار تن رسید، در حالی که سال ٩٣ این رقم ٨٧ هزار تن بود.

  به گفته وی، کاهش صادرات گوگرد به دلیل کمبود تولید و شرایط اورهال پالایشگاه اراک بوده و شرکت هر آنچه را تحویل گرفته فروخته است.


ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14