• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
2خرداد

رصد 12 هزار تانکرنفتی داعش در مرز ترکیه و عراق

شنبه 5 دی 1394  |  1732 بازدید


منابع رسانه ای روسیه گزارش می دهند که سرویس اطلاعاتی این کشور حدود 12 هزار کامیون نفتکش را در گذرراه مرزی زاخو مرزترکیه و عراق مشاهده کرده است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری روسی «اسپوتنیک»، سرلشکر سرگئی روتسکوی ، رئیس اداره کل عملیات ستاد کل نیروی های مسلح روسیه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه ضمن اعلام این مطلب گفت: در زمان فیلم برداری در ناحیه زاخو 11 هزار و 775 کامیون نفتکش در دو سوی مرزترکیه و عراق از جمله 4 هزار و 530 کامیون در خاک ترکیه و 7 هزار و 245 دستگاه کامیون نفتکش در خاک عراق قرار داشت.

روتسکوی افزود: نفت استخراجی هم در عراق و هم در سوریه از این گذرگاه مرزی عبور می کند.
وی افزود: همچنین کامیون های نفتکش تروریست ها در سوریه به شکل کامیون های معمولی در آورده می شوند و شب ها حرکت می کنند.

رئیس اداره کل عملیات ستاد کل نیروی های مسلح روسیه افزود: تروریست ها چنین کاری را برای استتار کردن کامیون های نفتکش در برابر نیروی هوایی روسیه انجام داده و شب ها به صورت کاروان های متشکل از چند ده کامیون حرکت می کنند.

به گفته مقامهای روس، گروه تروریستی داعش روزانه حدود 80 هزار بشکه نفت مسروقه در سوریه را به ترکیه قاچاق کرده است و درامد این گروه تا پیش از بمباران مراکز نفتی و امکانات حمل نفت آن توسط روسیه به روزانه 4 میلیون دلار می رسید.

ویتالی چورکین نماینده دائم روسیه در سازمان ملل، در این رابطه آمریکا و ترکیه را متهم کرد که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل علیه گروه های تروریستی را اجرا نمی کنند و روسیه به بررسی امکان مطرح کردن تحریم آنکارا از طریق شورای امنیت می پردازد.

چورکین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری 'روسیا سگودنیا' گفت: دولت های آمریکا و ترکیه باید قاچاق نفت داعش به ترکیه را به شورای امنیت گزارش می دادند که در این مورد قصور کرده اند.
وی افزود: به نحوه اجرای قطعنامه 2199 شورای امنیت (منع تامین مالی گروه های تروریستی) توسط آمریکا و ترکیه ایراد جدی داریم.

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با اشاره به دیدار اخیر خود با مقامهای پنتاگون گفت: دو ژنرال آمریکایی عملکرد ائتلاف آمریکایی را برایم بازگو کردند.

وی افزود: از آنها پرسیدم هواپیماهای آمریکایی و ائتلاف تحت رهبری این کشور بیش از یک سال است که بر فراز سوریه پروازهای عملیاتی انجام می دهند و این در حالی است که هواپیماهای روسی فقط دو ماه در این کشور عملیات انجام می دهند و مقادیر بسیار زیادی از تصاویر هوایی گرفته اند که نشان می دهد نفت از طریق مرز ترکیه و سوریه به این کشور قاچاق می شود.
خانم «ماریا زاخارووا» روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: روسیه تدابیر لازم برای جلوگیری از قاچاق نفت توسط تروریست ها به ویژه گروه تروریستی داعش را بکار می گیرد.

وی با اشاره به انتشار اطلاعات مربوط به قاچاق نفت توسط داعش به ترکیه در رسانه های نروژ، گفت: بر اساس گزارش رسانه های نروژی، بخش عمده نفتی که داعش در سوریه و عراق استخراج می کند با کامیون های نفتکش به ترکیه قاچاق می شود.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: به این ترتیب اطلاعات روسیه در مورد قاچاق گسترده نفت توسط گروه تروریستی داعش و کسب درآمدهای حاصله از آن برای تامین هزینه های فعالیت های تروریستی این سازمان تایید می شود.

به گزارش خبرگزاری روسی «اسپوتنیک»، رسانه های نروژی به گزارشی دست یافته اند که نشان می دهد، مسئولان این کشور در جریان خرید نفت گروه تروریستی «داعش» توسط ترکیه، قرار داشته اند.

این خبرگزاری، روز چهارشنبه اعلام کرد: رسانه های نروژی به یک گزارش شرکت مشاوره ای «ریستاد انرژی» به سفارش وزارت امور خارجه نروژ دست یافته اند. این گزارش در ماه ژوئیه (تیر/ مرداد) خبر داده که ترکیه که عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) است، از گروه تروریستی داعش نفت خریداری می کند.

یک روزنامه نروژی در مقاله ای با یادآوری بخش های افشا شده گزارش محرمانه ریستاد انرژی، نوشت: به رغم آن که ناتو فعالانه در مبارزه با داعش مشارکت می کند، گزارش وزارت امور خارجه نروژ ثابت می کند که ترکیه یکی از اعضای ناتو، از داعش نفت خریداری می کرده است. بر پایه اسناد محرمانه، بیشتر نفت داعش در سوریه و عراق، تحویل ترکیه شده است. 

روسیه در بازه زمانی 85 روز از آغاز عملیات هوایی ضدتروریستی در سوریه حدود 1500 کامیون ها و خودروهای نفتکش حامل نفت تروریست ها به ویژه گروه تروریستی داعش را که نفت مسروقه از سوریه را به ترکیه حمل می کردند، نابود کرده است.

آخرین مورد نابودی مراکز نفتی تروریست ها در سوریه در منطقه دیرالزور رخ داد و ژنرال «ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز چهارشنبه در این رابطه به خبرنگاران گفت که در جریان حملات هواپیماهای روسی دو مرکز بزرگ نگهداری نفت تحت کنترل تروریست ها در حومه شهر دیرالزور در شرق سوریه نابود شده است.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14