• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
30تیر

شایعه «لغو قانون جدید ویزای آمریکا برای ایران» از کجا آمد؟

چهارشنبه 2 دی 1394  |  1815 بازدید


طی روزهای اخیر، موضوع تصویب قانون جدید بودجه آمریکا که در ذیل آن، محدودیت هایی برای سفر به برخی کشورها، از جمله ایران وضع می شود، به بحثی مهم نه تنها در ایران، بلکه همچنین در کشورهای غربی تبدیل شده است. در این میان، امروز شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه آمریکا برای راضی کردن ایران، اقدام به معلق کردن این قانون کرده است. اما اصل ماجرا از چه قرار است؟

به گزارش «تابناک»، امروز خبری در برخی از سایت ها منتشر شد و به سرعت، به طور گسترده ای در شبکه های اجتماعی بازنشر گردید مبنی بر اینکه کاخ سفید با هدف راضی نگه داشتن ایران، قوانین جدید صدور ویزا را که به تازگی در این کشور تصویب شده، به حالت تعلیق درآورده است. در این سایت ها، شبکه خبری «فاکس نیوز» آمریکا به عنوان منبع خبر مذکور اعلام شده بود.

اما با جست و جویی ساده در اینترنت می توان دریافت که این خبر، به هیچ وجه صحت ندارد، بلکه حاصل برداشت نادرست نویسنده نخستین سایتی است که خبر مرتبط با این موضوع را در فاکس نیوز مشاهده کرده و همین برداشت نادرست، به شکل گیری شایعه ای درباره موضوعی منجر شده که برای ایرانیان در داخل و خارج کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

آنچه که در سایت شبکه خبری «فاکس نیوز» (شبکه ای تندرو که ارگان جمهوری خواهان در آمریکا است) انتشار یافته، در حقیقت انتقاد اعضای حزب جمهوری خواه از نامه اخیر جان کری، وزیر خارجه آمریکا به محمد جواد ظریف است که در آن، نسبت به تعهد آمریکا به اجرای برجام با وجود تصویب این قانون جدید، تأکید شده بود.

شایعه «لغو قانون جدید ویزای آمریکا برای ایران» از کجا آمد؟

در بخشی از این مطلب، اشاره شده که کری در نامه خود، ضمن ابراز تعهد آمریکا به اجرای برجام، گزینه های متعددی را برای ایجاد تغییر در برنامه جدید صدور ویزای آمریکا مطرح کرده که از این جمله، حتی به امکان توقف اجرای این قانون نیز اشاره شده است. 

به عبارت دیگر، در هیچ کجای این متن – و همچنین ویدئوی مرتبط با آن که در سایت فاکس نیوز قابل دسترسی است – خبری با عنوان توقف اجرای قانون مذکور منتشر نشده و این امر، در قالب انتقاد از دولت اوباما مطرح شده؛ با این مضمون که کاخ سفید برای راضی نگه داشتن ایران کار را به جایی رسانده که حتی حاضر است قوانین تصویب شده در آمریکا را نیز متوقف کند.

افزون بر این، باید توجه داشت در صورتی که چنین خبری واقعاً صحت داشت، به سرعت در سطح مطبوعات و شبکه های خبری آمریکایی بازنشر می شد و صرفاً به یک شبکه خبری (آن هم شبکه ای که درست در نقطه مقابل دولت اوباما قرار دارد) محدود نمی ماند. بر این اساس، حتی بدون جست و جوی اصل خبر نیز می شد از گستره انتشار آن در سایت ها و خبرگزاری های خارجی دریافت که چنین امری از حد یک شایعه بیشتر نیست.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14