• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
30تیر

«ترامپ» بهترین نیروی داعش است

دوشنبه 30 آذر 1394  |  1865 بازدید


«هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به اظهارات توهین آمیز «دونالد ترامپ» علیه مسلمانان وی را بهترین نیروی داعش خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وکس، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا در واکنش به اظهارات توهین آمیز «دونالد ترامپ» همتای جمهوریخواه خود علیه مسلمانان، وی را بهترین نیرو برای تروریست های داعش نامید.

«هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ در واکنش به سخنان توهین آمیز ترامپ که خواستار جلوگیری از ورود مسلمانان به آمریکا شده بود گفت: ترامپ بهترین نیرو برای داعش است.

وی دراین باره بدون اشاره به حمایت های محور غربی-عربی درخلق و گسترش تروریست های تکفیری-صهیونیستی داعش در خاورمیانه گفت: آمریکایی ها باید که مطمئن باشند که پیام های کاملاً تبعیض آمیز ترامپ در جهان گوش شنوایی ندارد. او به این شکل بهترین نیروی داعش است؛ چرا که این گروه تصاویر سخنان دونالد ترامپ درباره اسلام و مسلمانان را برای به خدمت گرفتن بیشتر نیروهای افراطی به کار گرفته و در پیامهایشان به نمایش می گذارند.

«دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا در سخنان چند روز گذشته خود پیشنهاد کرده بود که باید به صورت کامل از ورود مسلمانان به آمریکا تا زمان استقرار برنامه جامع مبارزه با تروریسم جلوگیری شود؛ اظهاراتی که هم پیمانان وی را نیز به واکنش وادار کرد. در این میان؛ نخست وزیر انگلیس سخنان وی درباره مسلمان را «نادرست و احمقانه» خوانده بود.

پیش از این ترامپ در بین طرفداران احزاب جمهوری خواه پیشتاز بود، اما اظهارات اهانت بار اخیر وی علیه مسلمانان از دلایل اصلی کاهش محبوبیت وی در بین رأی دهندگان به شمار می آید.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14