• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
26خرداد

ایران،‌چین و آمریکا در کارگروه مدرن‌سازی رآکتور اراک

چهارشنبه 25 آذر 1394  |  1642 بازدید


رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه گفت‌وگوی شبکه ۲ اعلام کرد که امروز تماس تلفنی مفصلی با روسای سازمان انرژی اتمی درباره بازطراحی رآکتور اراک داشتم.

به گزارش تسنیم، "علی اکبر صالحی" گفت: 190 هزار سو برای تامین سوخت نیروگاه اتمی بوشهر و اراک و تهران نیاز بوده است. ما در سال 15 باید 190 هزار سو داشته باشیم و ما این برنامه را تنظیم کرده و نوشته ایم و در شورای نظارت بر برجام بررسی می شود و در شورای عالی امنیت ملی نیز بررسی می شود. اما ما می توانیم بالقوه تا حدود یک میلیون سو برسیم چون ما در نطنز دو سالن داریم .

وی گفت که امروز تماس تلفنی مفصلی با رئیس سازمان انرژی اتمی چین و آمریکا درباره بازطراحی رآکتور اراک داشته است..

صالحی گفت که کارگروه مدرن سازی رآکتور اراک میان ایران و چین و آمریکا تشکیل شده است.

وی افزود: حتی در صورت عدم حضور آمریکا و چین نیز به مدرن سازی رآکتور اراک خواهیم پرداخت.

صالحی اضافه کرد: به دنبال آن هستیم که چین و آمریکا فعالیت ما در اراک را تایید کنند.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: تا سال 13 نخواهیم توانست به 190 هزار سو برسیم اما در سال 15 در شرایط خوبی قرار خواهیم داشت. در سال 15 می توانیم حداقل 190 هزار سو و حداکثر یک میلیون سو داشته باشیم.

صالحی درباره برنامه تحقیق و توسته و ادامه آن اضافه کرد: تحقیق و توسعه ما متوقف نبوده و هم اکنون نیز ادامه دارد فقط پس از برجام محدودیتی را که پذیرفته ایم این است که در طول 10 سال آبشار ما بیش از 30 عدد نشود. ما با همین آبشار 30 عدد بیش از 85 تا 90 درصد مشخصات مورد نیاز ماشین را می توانیم به دست بیاوریم و پس از سال دهم می توانیم آن 15 درصد را تکمیل کنیم.

وی گفت: ما الان 5060 عدد ماشین داریم و هر کدام یک سو دارند و این 5060 تا سال دهم به عنوان تولیدکننده باقی می مانند و ما یک سری ماشین در بخش تحقیقات داریم که آنها با این تعداد حساب نمی شوند. تا 10 سال این تعداد باقی می مانند و پس از 10 سال با یک شیب افزایش می یابد ما می توانیم تا 300 کیلو اورانیوم را در ایران نگه داریم.

صالحی اضافه کرد: ما قادر هستیم که هر زمان به سرعت روتور سانتریفیوژها را تولید کنیم.

وی گفت: نقش معظم رهبری در حفط صنعت هسته ای و در مدیریت مذاکرات هسته ای فوق العاده بوده است. فرمایشات ایشان در نقشه راه که منجر به بسته شدن پی ام دی شد بسیار موثر بوده است و بر اساس نظرات مقام معظم رهبری در نقشه راه عمل شد.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14