• درباره پیشگام صنعت ابزار

  شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی گارگزاران خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ...

  توضیحات بیشتر
 • توجه به ایمنی در کار

  بی شک ایمنی اولین و مهمترین اولویت ما در کار است. تمام تلاش ما در این مجموعه بر این است که بالاترین سطح ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را برای مشتریان و کارفرمایان مهیا کنیم. یکی از افتخارات بزرگ پیشگام صنعت ابزار این است که در طی 15 سال سابقه کاری و صدها عملیات موفق خود، حتی یک حادثه را نیز تجربه نکرده است و کوچکترین صدمه جانی به پرسنل وارد نشده است. این در حالی است که ماهیت کارهای حوزه فعالیت این شرکت مخصوصا عملیات هات تپ همراه مخاطرات بسیار زیادی است...

  توضیحات بیشتر
 • قابلیت های تولید پیشگام صنعت ابزار

  زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند.

  توضیحات بیشتر
 • عملیات لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  انجام موفقیت آمیز عملیات هات تپ و لاین استاپ در مجتمع پتروشیمی فجر

  توضیحات بیشتر
 • عملیات هات تپ پتروشیمی کرمانشاه

  عملیات هات تپ 12 اینچ روی خط لوله 20 اینچ مجتمع پتروشیمی کرمانشاه.

  توضیحات بیشتر
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
 • بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش ، پتروشیمی
28بهمن

تازه ای هات تپ و مهم ترین عملیات هات تپ

شنبه 16 خرداد 1394  |  680 بازدید


                    تعدادی از عملیات­ها

6,1. عملیات‌های هات ­تپ

توانایی قابل توجه در زمینه ساخت اتصالات، بهره­‌گیری از ماشین­آلات هات­تپِ شرکت میراژ که یکی از معروفترین کمپانی‌های دنیاست، و داشتن مهندسان با تجربه و عالم شرکت پیشگام صنعت ابزار را به قطب بی‌رقیب صنعت هات‌تپ و انسداد خطوط لوله در کشور تبدیل کرده است. اگر بر این اندوخته، تجارب قابل توجه کاری و انجام بیش از 4000 عملیات موفقیت‌آمیز هات‌تپ را بیفزاییم، اعتبار و توانمندی ما در زمینه این صنعت آشکارتر می‌شود.

شرکت پیشگام صنعت ابزار با توجه به امکانات مذکور در تمامی دوران فعالیت خود، در ساخت و نصب تجهیزات و اتصالات لازم برای انجام عملیات خودکفا بوده و با توجه به دانش و تجربه وسیع خود بر تمامی گام‌ها و مراحل فرایند، از ساخت و نصب اتصالات تا انجام عملیات اشراف کامل دارد. از این رو تأمین نیاز و تحقق رضایت مشتریان که از همان آغاز هدف و افق راهبردی مدیریت این مجموعه به شمار می‌رفت، در حال حاضر تحقق یافته و ما را به چنان درجه‌ای رسانده که از همین حالا می‌توانیم ضمانت کلیه خدمات و فرایندهای خود را برای مشتریان آینده خود قول دهیم.  

 در ادامه گوشه‌ای از سوابق و عملیات‌های هات‌تپ و انسداد خطوط لوله انجام شده توسط شرکت پیشگام صنعت ابزار به تصویر کشیده شده است. تصاویر و توضیحات گویای آن است که شرکت پیشگام صنعت ابزار در مناطق جغرافیایی و در استان‌های مختلف، در حوزه‌های صنعتی متنوع و روی خطوط لوله‌ی متفاوت عملیات‌های خود را با موفقیت و بدون حتی ایجاد کوچک‌ترین آسیب فنی و انسانی به انجام رسانیده است. این مهم گویای آن است که هیچ گونه مانع فنی و جغرافیایی نمی‌تواند در پیشبرد اهداف مدیریت و پرسنل کارآزموده شرکت پیشگام صنعت ابزار جهت خدمت‌رسانی به صنایع کشور اختلال ایجاد کند.

افزون بر این، انجام دو پروژه بزرگ موفقیت‌آمیز در کشور عراق، نشان‌گر گام‌هایی است که این شرکت برای ورود در بازار خاورمیانه برداشته است. این امر نه تنها باعث تبادل تجارب و مهارت‌ها و کسب دیدگاه‌های پیشرو در زمینه صنعت هات‌تپ خواهد شد، بلکه می‌تواند گامی ولو کوچک در راستای  ارتقای جایگاه اقتصادی کشورمان نزد کشورهای همسایه شود. این تجربه موفقیت‌آمیز مؤید این امر بوده که عزم مجموعه مدیریتی شرکت برای تداوم و ارتقای جایگاه منطقه‌ای شرکت پیشگام صنعت افق روشنی پیش روی ما و مشتریان‌مان قرار خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نام: *

آدرس ایمیل: *

متن پیام:دیدگاه ها

گالری تصویر

هات تپ

هات تپ

کرواسی 4

کرواسی 4

کرواسی 11

کرواسی 11

کرواسی 10

کرواسی 10

گروه پیشگام صنعت ابزار

 • شرکت پیشگام صنعت ابزار

درباره ما

شرکت پیشگام صنعت ابزاریکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی می باشد. که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تنظیمات
رنگ ها
پس زمینه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14